Зустріч із цікавими особистостями на історичному факультеті ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)

Зустріч із цікавими особистостями

на історичному факультеті ТНПУ ім.В.Гнатюка

12 вересня студенти-історики зустрілись із одним із перших випускників свого факультету,   військовим перекладачем,  Вадимом Васильовичем Напинцем та ІТ консультантом із безпеки та захисту Володимиром Ковальчуком.

частинка історичної сім'ї
Частинка історичної сім'ї

Ініціатором та оганізатором цікавої зустрічі став професор Бармак Микола Валентинович.

Гості прочитали пізнавальну лекцію про нові можливості реалізації своєї історичної освіти у сучасному світі, а також про допомогу сучасних інформаційних технологій для розвитку історичної науки. Колишні студенти продемонстрували археологічні знахідки з Іраку та Афганістану та подарували їх рідному факультету.

фрагмент статті про Гібридну війну
Фрагмент статті про Гібридну війну

Володимир Ковальчук продемонстрував історикам  приклади застосування новітніх технологій для проширення історичного контенту в соціальних мережах. Студенти мали можливість  ознайомитись з новою формою візуалізації  історичних досліджень -  цифривою археологією та 3D моделюванням.

Зустріч відбувалась в дружній атмосфері, де студенти мали змогу активно ставити запитання і отримувати цікаві відповіді.

дружня археологічна родина.
Дружня археологічна родина

Лектори побажали студентам розвиватись, подорожувати, вивчати іноземні мови, бути креативними і застосовувати історичні знання, щоб бути успішними  особистостями.

Більше фото можна переглянути в
альбомі

Студенти вдячні нашим гостям за щиру розмову та корисний досвід. Пишаємось тим, що наш факультет радо відвідують фахівці такого рівня, додаючи стимул і натхнення вчитися та розвиватись.

Студентки
історичного факультету