«Успішні люди» зустрілися зі студентами  і колективом ТНПУ ім. В.Гнатюка (ФОТО)

«Успішні люди» зустрілися зі студентами
 і колективом ТНПУ ім. В.Гнатюка

З нагоди Європейського тижня спорту, міжнародного дня студентського спорту в Тернопільському національному педагогічному університеті ім.В.Гнатюка пройшла зустріч студентів першого курсу факультету фізичного виховання, педагогічного колективу факультету у форматі «Клуб успішних людей» з випускниками факультету фізичного виховання, першим заступником голови Тернопільського обласного осередку НОК України, майстром спорту зі спортивної боротьби Віталієм Ігнатенком та стипендіатом НОК України, чемпіоном України, майстром спорту України з легкої атлетики Іваном Панасюком.

Декан факультету Омельяненко В.Г.
Декан факультету Омельяненко В.Г. вітає гостей

Іван Панасюк
Слово має Іван Панасюк

Протягом години присутні цікавилися спортивним і особистим життям гостей

Віталій Ігнатенко

У ході зустрічі перший заступник голови Тернопільського обласного осередку НОК України Віталій Ігнатенко нагородив викладачів та студентів факультету за їх особистий внесок у розвиток олімпійського руху та виховання молоді на ідеалах олімпізму та побажав студентам прагнути до спортивних та освітніх вершин, а викладам тримати високу планку підготовки фахівців спортивного профілю.

В свою чергу наші гості отримали подяки  від ректора університету та посвідчення стейкхолдерів Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Майстер спорту зі спортивної боротьби В.Ігнатенко

Нагородження декана факультету Омельяненка В.Г.

Нагородження Огнистого А.В.

По закінченню зустрічі професорсько-викладацький колектив та студенти факультету побажали гостям здоров’я, щастя і нових звершень.

Учасники дійства

Більше фото можна переглянути в альбомі

Доц. Огнистий А.В.
Фотограф - Олександр Петлюк