Пару пам’яті професора Ольги Заставецької  провели на географчному факультеті ТНПУ ім.В.Гнатюка  (ФОТО)

Пару пам’яті професора Ольги Заставецької

провели на географчному факультеті

ТНПУ ім.В.Гнатюка

Цими днями минає рік, як раптово обірвався життєвий шлях багаторічного завідувача кафедри географії України і туризму, професора, доктора географічних наук Заставецької Ольги Володимирівни.

Вона була багатогранною особистістю, котра вміла знаходити час для багатьох видів діяльності, проте найголовнішим слід вважати освітньо-науковий. Її життєве кредо завжди асоціювалось з невтомним рухом вперед.
Титульний слайд заходу

Виступ Декана географічного факультету
 Виступ декана географічного факультету

Впродовж свого життєвого шляху вона зуміла залишити яскравий слід на небосхилі сучасної вітчизняної географії, була автором підручників та посібників для вищої та загальної школи, сформувала хороший колектив кафедри, прилучилася до утворення географічного факультету в Тернопільському національному педагогічному університеті ім. Володимира Гнатюка. Через її пари пройшли сотні студентів, кожен з яких взяв для себе часточку знань, які дарувала професор Заставецька.

Пари пам'яті
Пара пам'яті тримає...

Колектив географічного факультету зініціював проведення «Пари пам’яті професора Ольги Заставецької». В її проведенні взяли участь студенти-старшокурсники та магістранти географічного факультету, яких вчила Ольга Володимирівна, а також ті викладачі географічного факультету, з якими професор Заставецька працювала як з аспірантами, пошукачами чи студентами.
Виступ Завідувача кафедри географії України і туризму
Виступ завідувача кафедри географії України і туризму

До проведення пари пам’яті також долучились викладачі та сьогоднішні очільники кафедральних підрозділів, котрі розпочинали разом з Ольгою Володимирівною працювати над формуванням географічного факультету та створенням кафедри географії України.

Виступ проф. Л.Б. Заставецької.
Виступ проф. Л.Б. Заставецької

Подібний захід є яскравим підтвердженням, що факультет пам’ятає своїх патріотів та гордиться тими, хто працював заради доброго іміджу та розвитку Тернопільського національного педагогічного університеті імені Володимира Гнатюка.

Більше фото можна переглянути в
альбомі

За інформацією географічного факультету