Лекції професора Вищої педагогічної школи Каринтії ім. В.Франкеля (Австрія)  в ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)

Лекції професора Вищої педагогічної школи
 Каринтії ім. В.Франкеля (Австрія)
в ТНПУ ім.В.Гнатюка

В Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка в рамках програми мобільності Еразмус+ перебував професор д-р Ерік Франк з Вищої педагогічної школи Каринтії ім. Віктора Франкеля в Австрії. Професор прочитав лекції для студентів та викладачів факультету іноземних мов та факультету педагогіки та психології. Тематика лекцій охоплювала нововведення в педагогічній освіті Австрії, інклюзивну освіту, освіту вчителів в сфері початкової освіти Австрії.
Професор д-р Ерік Франк

Лекція на факультеті іноземних мов

Лекція на факультеті педагогіки та психології

Зацікавлені слухачі

Д-р Ерік Франк читав лекції німецькою мовою для факультету іноземних мов, а для факультету педагогіки та психології переклад здійснювали студенти-магістранти німецького відділення Стецюк Наталія, Гаврильчук Яна, Слободян Назарій. Професор Франк залишився задоволений перекладом, що свідчить про належну фахову підготовку студентів викладачами профільної кафедри.

Більше фото дивіться в
альбомі