Триває конкурс на отримання стипендії на навчання  в Вищій педагогічній школі Каринтії (Австрія)    в рамках програми Erasmus+

Триває конкурс на отримання стипендії

на навчання
в Вищій педагогічній школі

Каринтії (Австрія)

в рамках програми Erasmus+

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка є партнером проекту програми «Еразмус + КА1 — Міжнародна Кредитна Мобільність» із Вищою педагогічною школою Каринтії імені Віктора Франкеля (м. Клягенфурт, Австрія), який фінансується Європейською Комісією.

Оголошується конкурс на отримання 2 стипендій на навчання у 2 семестрі 2018/2019 н.р.

Ідеальний кандидат/кандидатка:

- є студенткою/студентом ТНПУ ім.В.Гнатюка не першого курсу та не випускного семестру;

- навчається на вчительській спеціальності;

- має високий середній бал успішності ;

- володіє англійською мовою на рівні не нижче B2 ;

- має сильну мотивацію потягом семестру навчатись в іншомовному багатокультурному середовищі.

Для участі в конкурсі кандидатам потрібно підготувати такі документи:

-Мотиваційний лист англійською мовою .
 Чому я хочу навчатись протягом семестру у Вищій педагогічній школі Каринтії?

- Виписка з деканату із зазначеним середнім балом, переліком дисциплін, які вже вивчав в ТНПУ, завірена підписом декана.

- Підтвердження рівня володіння англійською мовою (мін. B2).
У випадку відсутності офіційного сертифікату (TOEFL, IELTS),  можна подавати завірене підписом викладача англійської мови підтвердження:  https://europass.cedefop.europa.eu/documents/european-skills-passport/language-passport

- Скановану першу сторінку закордонного паспорту.

Вищеперелічені документи (з заголовком листа Erasmus+ Austria_Прізвище), потрібно надіслати на адресу fro@tnpu.edu.ua до 10 жовтня 2018 року.

Більше про австрійський навчальний заклад можна почерпнути з їх інтернет-сторінки:

Із запитаннями можна звертатись у відділ міжнародних зв’язків ТНПУ ім.В.Гнатюка (2 гуртожиток, 1 поверх).