Студенти ТНПУ ім.В.Гнатюка побували на святі військової частини (ФОТО)

Студенти ТНПУ ім.В.Гнатюка побували

на святі військової частини

Студенти факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка
разом з викладачем безпеки життєдіяльності Олександром Варакутою взяли участь у святкуванні Дня частини Національної гвардії України у військовый частині №3002, що дислокується в Тернополі. Студенти побачили урочисті захди на плацу, мали можливість здійснити екскурсію частиною: оглянули спортивний майданчик, містечко вогневої підготовки, світлицю та казарму, де гвардійці відпочивають та готуються до виконання службово-бойових завдань.

До речі, екскурсію проводив випускник факультет фізичного виховання нашого університету сержант Володимир Чайківський, який зараз служить в цій частині Національної гвардії України на військовій посаді за своїм фахом.

Національні гвардійці Україна
Національні гвардійці

Студенти факультету фізичного виховання прибули в частину Національної гвардії

Під час урочистих заходів

Нагородження кращих гвардійців здійснює командир частини.

Нагородження кращих гвардійців здійснює командир частини