Олімпійський урок в школі з олімпійськими традиціями під патронатом ТНПУ ім.В.Гнатюка

Олімпійський урок

в школі з олімпійськими традиціями

під патронатом ТНПУ ім.В.Гнатюка

За сприяння Тернопільського обласного відділення Національного Олімпійського комітету України та викладачів факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Андрія Огнистого та Романа Власюка в рамках святкування олімпійського тижня, який традиційно проводиться у вересні, у загальноосвітній освітній школі №10 м. Тернопіль 17 вересня 2018 року відбувся олімпійський урок. Лише у навчальних закладах, де люблять фізичну культуру і спорт, виховуються справжні чемпіони.

Випускниця ЗОШ №10 та факультету іноземних мов нашого університету Олена Кривицька представляла Тернопілля на ХХХІ Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро (Бразилія). Віримо, що колись Олімпійські ігри побачать учасники олімпійського уроку.

Від Національного олімпійського комітету України бібліотеці школи був переданий комплект олімпійської літератури, кожен учасник святкового дійства отримав символіку НОК України та олімпійський щоденник.

Доцент Андрій Огнистий

до нагородження готовий  Огнистий А.В
До нагородження готовий  Огнистий А.В.

Перемогла дружба і любов до спорту та олімпізму.
Перемогла дружба і любов до спорту та олімпізму