На географічному факультеті ТНПУ ім.В.Гнатюка відбулася «Сонячна пара» (ФОТО)

На географічному факультеті

ТНПУ ім.В.Гнатюка

відбулася «Сонячна пара»

На вулиці осінь, але за вікном ще справжнє літо. Щоб краще опанувати нові знання та насолодитися  сонячним днем, доцент кафедри геоекології та методики викладання екологічних дисциплін Лісова Н.О., нам, студентам  групи Е-23, у понеділок 17 вересня, провела практичне заняття з курсу «Загальна екологія та неокологія» на галявині біля головного корпусу нашого університету.

У веселій та цікавій формі пара промайнула як одна мить. Освоївши структуру сучасної екології, ми взялися до нових термінів які легко запам'ятали у формі гри. Нудна на перший погляд історія виникнення екології як науки перетворилася у цікаву мандрівку минулим. А рівні організації живої матерії – у креативний ланцюжок.  Загалом, складна тема виявилася захоплюючою і ми проявили свої знання на високому рівні.

Вгадуємо галузь екології

Легше запамятати нові терміни
Запам'ятати нові терміни допоможе цукерка

Під час виконання завдання

Наша сонячна пара
Наша "Сонячна пара"

Пари такого типу переконують що вчитися можна цікаво, креативно, ефективно та весело.

Студентка групи Е-23
Цідило Аліна