У ТНПУ ім. В. Гнатюка відбулася зустріч зі стейкхолдером  Ростиславом Семківим (ФОТО)

У ТНПУ ім. В. Гнатюка відбулася зустріч
зі стейкхолдером
Ростиславом Семківим

14 вересня у рамках діяльності Клубу успішних людей на факультеті філології і журналістики Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка відбулася зустріч із письменником, літературознавцем, літературним критиком, перекладачем, директором видавництва «Смолоскип», доцентом кафедри літературознавства Національного університету «Києво-Могилянська Академія» Ростиславом Семківим.

вручення посвідчення стейкхолдера
Вручення посвідчення стейкхолдера

Студенти та викладачі мали можливість у відкритому дискусійному форматі поспілкуватися з успішним професіоналом своєї справи, дізнатися «рецепт успіху» від випускника університету, обговорити актуальні проблеми шкільної освіти.

виступ Р. Семківа
Виступ Р. Семківа

Ростислав Семків  презентував книги «Як писали класики» та «Як читати класиків». Автор розповів про пошук особистої читацької стратегії, розкрив секрети літературної майстерності. «Як заставити дітей читати?», «Чому учні надають перевагу трилерам, а не класиці?» та «Чи потрібно заставляти читати твори за шкільною програмою?» над цими питаннями тривала довга дискусія. Семків наголошував, що, знайомлячись із досвідом класиків, письменницькими прийомами та порадами, ми переймаємося атмосферою їхнього успіху й отримуємо натхнення рухатися до власних злетів і перемог.

книги формують успішних людей

«Читання додає соціального статусу, а книги формують успішних людей», підсумував автор

Декан факультету філології і журналістики Тетяна Пилипівна Вільчинська вручила Ростиславу Семківу подяку  від ректора нашого вишу та посвідчення стейкхолдера Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Студентка 4 курсу спеціальності «Журналістика»
Анастасія Флейтута