Відбувся всеукраїнський лінгвістичний діалог на кафедрі філології і журналістики ТНПУ ім.В.Гнатюка

Відбувся всеукраїнський лінгвістичний діалог

на кафедрі філології і журналістики

ТНПУ ім.В.Гнатюка

Сьогодні, 20 вересня 2018 року, відбулася наукова координаційна рада "Закономірності розвитку мов і практика мовної діяльності" за участі факультету філології і журналістики.

Конференція всеукраїнського лінгвістичного діалогу розпочалася із вступного слова ректора ТНПУ імені В.Гнатюка, доктор філософський наук – Буяка Богдана Богдановича. Також із вітальний словом зустріла присутніх викладачів, науковців, вчених, студентів декан факультету філології і журналістики, доктор філологічний наук – Вільчинська Тетяна Пилипівна.

Вербальний континуум літературної мови в інтегральному вимірі продемонструвала Струганець Любов Василівна  - український мовознавець і педагог, доктор філологічних наук, професор, заслужений працівник освіти України, авторка понад 130 праць з культури мовисоціолінгвістикилексикології та стилістики української мови, методики викладання української мови, доктор філологічних наук.

Виступаючи, вельмишановні гості побажали всім гарного настрою і приємного, корисного перебування на конференції, метою якої було - дослідити лінгвістичний діалог для мовних закономірностей.

Христина Надала