Академічна доброчесність єднає: магістрантка ТНПУ ім.В.Гнатюка представляла університет на стратегічній сесія проекту SAIUP (ФОТО)

Академічна доброчесність єднає:

магістрантка ТНПУ ім.В.Гнатюка

представляла університет

на стратегічній сесія проекту SAIUP

15-16 вересня Проект сприяння академічній доброчесності в Україні SAIUP об’єднав 15 активних студентів з університетів-учасників Проекту, до яких цьогоріч приєднався і ТНПУ. Координатором даного Проекту стала магістрантка історичного факультету спеціальності «Філософія» (аналітика суспільних процесів) Гумніцька Ілона.

Дводенна стратегічна сесія проекту SAIUP відбувалась в м.Київ у приміщенні Американських Рад з міжнародної освіти. Метою зустрічі було обговорити, напланувати та затвердити заходи щодо впровадження академічної доброчесності в університеті.

«Академічна доброчесність єднає» від керівника проекту Тараса Тимочка_
«Академічна доброчесність єднає» від керівника проекту Тараса Тимочка

Проект сприяння академічній доброчесності у Україні розпочав свою роботу у лютому 2016 року з тлумачення явища академічної доброчесності. Інформаційний простір дуже жваво відреагував на те, що здавалося б, очевидні для наукової спільноти поняття чесності, самостійності, незалежності, об’єктивності та професіоналізму почали обговорювати, аналізувати, та, щонайважливіше, пояснювати здобувачам освіти.  Доти незнайоме суспільству, поняття з чужого та не завжди зрозумілого за два роки стало невід’ємною темою академічних дискусій, знайшло відгук у студентських та викладацьких спільнотах.

інтерактивні ігри від креативних «USAID_ВзаємоДія»
Інтерактивні ігри від креативних «USAID_ВзаємоДія»

Зустріч студентських координаторів партнерських університетів Проекту вже стала доброю традицією, яка щороку збирає молодь із різних куточків України, дає їм можливість обмінятись корисними практиками, що працюють в їхніх університетах, обговорити проблеми сучасної освіти та разом подумати над їх вирішенням.

Що таке академічна доброчесність

Кодекс честі у навчанні

SAIUP - ЗАРЯД МОТИВАЦІЇ І ПОШТОВХ ДО РІШУЧИХ ЗМІН!

15-16. 09.2018:

• цікаві зустрічі та дискусії;

• спілкування з Інною Совсун, віце-президенткою Київської школи економіки, першою заступницею Міністра освіти і науки України у 2014-2016 роках;

• цікаві інтерактиви від креативних "USAID_ВзаємоДія";

• планування заходів та методів щодо покращення якості освіти, ефективності навчального процесу, шляхів побудови академічної доброчесності.

TNPU, готуємось до змін, цікавих заходів та продуктивного, доброчесного навчального року!!!

Більше: http://saiup.org.ua/

Гумніцька Ілона

координатори Програми SAIUP з віце-президенткою Київської школи економіки, першою заступницею Міністра освіти і науки України у 2014-2016 рока
Координатори Програми SAIUP з віце-президенткою Київської школи економіки, першою заступницею Міністра освіти і науки України у 2014-2016 роках