ЗМІ про нас. Перший іноземний студент в педуніверситеті готовий до навчання (ФОТО)

ЗМІ про нас

Перший іноземний студент в педуніверситеті

готовий до навчання

Свідоцтво про закінчення підготовчого відділення для іноземців та осіб без громадянства Центру довузівської підготовки з української мови отримав Рожеріо Алвес де Мелло із Бразилії. Чоловік приїхав навчатися у педагогічному університеті у квітні 2018 року, тепер він готовий до навчання.

Перший іноземний студент в педуніверситеті готовий до навчання
Подяка від ректора ТНПУ ім. В.Гнатюка проф.Б.Б.Буяка

Роджеріо не тільки добре вчився, а й популяризував Україну в Бразилії. За це й отримав подяку від ректора ТНПУ ім. В.Гнатюка Богдана Буяка. Керівник вишу відзначив, що Рожеріо – перший іноземець, який приїхав дійсно вчитися, а не просто отримати диплом.

Рожеріо Мелло – 39 років, він уже має медичну освіту. Досліджуючи ракові захворювання, він шукав у соцмережах українців, які б могли розказати про Чорнобиль. Ще одне захоплення чоловіка – волейбол. Тернопіль для нього  – вже друге українське місто. Спочатку він жив у Запоріжжі, куди приїхав до дівчини. Іноземного студента запросили на навчання у педагогічному університеті.

Тепер Рожеріо планує місяць провести в Бразилії зі своєю родиною, а в жовтні повернеться в Україну,  щоб продовжити навчання і отримати освіту.

Надалі Рожеріо планує викладати англійську, іспанську та  рідкісну мову в Україні - португальську.

Ольга Рагуцька,