Майбутні психологи ТНПУ ім.В.Гнатюка мали цікаву фахову зустріч (ФОТО)

Майбутні психологи ТНПУ ім.В.Гнатюка

мали цікаву фахову зустріч

Майбутні психологи зустрілися із Наталею Мухітдіновою, керівником регіонального департаменту компанії Eleks Ivano-Frankivsk, практичним психологом, гештальт-терапевтом, психотерапевтом і оргконсультантом.

Тернопільський ІТ Кластер на запрошення кафедри практичної психології ТНПУ ім.В.Гнатюка провели зустріч з Наталею Мухітдіновою, керівником регіонального департаменту компанії Eleks Ivano-Frankivsk (11 років досвіду), практичним психологом, гешталь терапевтом, психотерапевтом і оргконсультантом (15 років досвіду).

Наталя Мухітдінова

Майбутні психологи переймають досвід роботи від практика

На зустрічі були присутні викладачі та студенти кафедри практичної психології, які активно обговорювали особливості роботи психолога в ITкомпанії. Зустріч пройшла у дружній атмосфері, цікаво та пізнавально.

Посвідчення стейкхолдера та подяка Клубу успішних людей
Кафедра практичної психології із Наталею Мухітдіновою
Від Клубу успішних людей ТНПУ ім. В.Гнатюка Наталя Мухітдінова отримала посвідчення стейкхолдера університету та подяку.
Захід відбувся 21 вересня на факультеті педагогіки і психології ТНПУ ім.В.Гнатюка.

Організатори: керівник Тернопільського IT Кластеру Катерина Міхайліді, керівник ГО Файне.ua  Юрій Кулик, доцент кафедри практичної психології Ірина Чорна.
Висловлюємо вдячність за співпрацю в організації зустрічі керівнику Тернопільського IT Кластеру Катерині Міхайліді та керівнику ГО Файне.ua Юрію Кулику.

Доцент кафедри практичної психології

ТНПУ ім. В.Гнатюка