Інклюзивно-ресурсний центр ТНПУ ім.В.Гнатюка розширює зв'язки (ФОТО)

Інклюзивно-ресурсний центр
ТНПУ ім.В.Гнатюка розширює зв'язки

21 вересня 2018 р. за сприяння ректора університету Богдана Буяка відбулося підписання угоди про співпрацю між Інклюзивно-ресурсним центром ТНПУ ім.В.Гнатюка та комунальною установою Збаразької районної ради «Інклюзивно-ресурсний центр».

Основним напрямом співпраці визначено впровадження принципів інклюзії в освітню сферу Збаражчини. Заплановано ряд спільних заходів, серед яких ближчим часом – тренінг для адміністрацій шкіл на тему «Універсальний дизайн: школа доступна усім». Під час зустрічі керівник Інклюзивно-ресурсного центру ТНПУ ім.В.Гнатюка Зоряна Удич  передала літературу з відповідної тематики.

Очікується, що така співпраця сприятиме розв’язанню питань з впровадження інклюзивної освіти у Збаразькому районі, а в перспективі і Вишнівецька, Колодненська і Черниховецька об’єднані територіальні громади стануть отримувачами послуг згаданого інклюзивно-ресурсного центру.

Участь у підписанні договору взяла і голова Збаразької ради Світлана Боднар, предстаниця засновника. Між іншим, Світлана Боднар – випускниця історичного факультету ТНПУ ім.В.Гнатюка.

З. Удич, С. Боднар, Л. Менько-Демків під час зустрічі у Збаражі.
З.Удич, С. Боднар, Л.Менько-Демків під час зустрічі у Збаражі

Література, передана у Збаразький ІРЦ

Оснащення однієї із кімнат ІРЦ (м. Збараж)

Крім цього, депутатський корпус районної ради також максимально сприяє у розвитку Збаразького інклюзивно-ресурсного центру.

До слова, «Інклюзивно-ресурсний центр» Збаразької районної ради також  очолює випускниця нашого університету (психолого-педагогічний факультет) – Лілія Минько-Демчук. Перший досвід роботи із дітьми з інвалідністю та іншими особливими потребами отримала ще під час навчання.

Інклюзивно-ресурсний центр ТНПУ ім. В. Гнатюка відкритий до співпраці.

Наша офіційна сторінка

Зоряна Удич