Фестиваль професій "Гостини в ТНПУ" став справжнім святом для молоді (ФОТО)

Фестиваль професій "Гостини в ТНПУ"

став справжнім святом для молоді

Фестиваль професій  у форматі гостин, вперше організований в ТНПУ ім.В.Гнатюка навесні цього року, так полюбився і гостям, і організаторам, що, на чисельні пропозиції освітян, батьків та учнів, було вирішено повторити його ще раз. Адже саме зараз, коли старшокласники розпочали  останній шкільний рік і ретельно планують підготовку до ЗНО, важливо не помилитися при виборі майбутнього фаху, переконатися, що обраний напрямок відповідає інтересам та здібностям.

В Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка - найкращому педагогічному університеті за результатами Всеукраїнського рейтингу - вирішили не просто допомогти молоді з професійною орієнтацією, а й дати можливість для вироблення власної стратегії, яка б зробила оптимальним і ефективним перехідний період від навчання у школі до вишу і майбутнього місця роботи.

Усі факультети та спеціальності на час гостин тут зуміли вивести з аудиторій та лабораторій. До інтерактивного представлення долучилися і першокурсники - вони ділилися зовсім свіжими спогадами і переживаннями про те, як перейшли з розряду школярів до випускників, абітурієнтів, а потім - до омріяного студентства.

Похмура осіння погода вчора оминала університет - усіх зігрівала енергія і посмішки запальних музик з факультету мистецтв, які зустрічали  гостей при вході в головний корпус. Навколо музик швидко сформувалася група підтримки, юні голоси раз у раз підхоплювали улюблені пісні.

Можливість заглянути у справжній туристичний намет, зустріти чарівних богинь і вправних реконструкторів, потримати в руках неймовірної краси зразки мінералів та гірських порід, оглянути макети старовинних замків Тернопільщини, пройти психологічний тест, стати учасником досліду, взяти інтерв'ю, показати свою фізичну майстерність, розпитати про все на світі і отримати не лише відповіді, а й пропозиції долучитися, спробувати самостійно, продовжити знайомство - саме цим приваблювали "Гостини в ТНПУ" і учнів, і батьків, і вчителів.

журналісти

гео

макети

іноземні

волонтери

інтелектуали

хімія і біологія

макети

початкова освіта

дизайн

Сподобалося свято і столичним гостям: перебуваючи в Тернополі в рамках відзначення Дня самоврядування, з робочим візитом в університет завітали  Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман та Міністр освіти і науки Лілія Гриневич, які у супроводі голови Тернопільської ОДА Степана Барни (до слова, випускника ТНПУ ім.В.Гнатюка) побували і на фестивалі професій, поспілкувалися з учасниками та організаторами і високо оцінили такий формат співпраці.

столичні гості

До речі, після завершення гостин ця співпраця не закінчується: незабаром розпочнуться заняття у Центрі довузівської підготовки. Усі охочі зможуть узагальнити і поглибити свої знання з обраних напрямків, підготуватися до ЗНО та опанувати ефективні методики навчання.

ТНПУ ім.В.Гнатюка завжди радий гостям і готовий до співпраці!

Детальний фоторепортаж буде представлено згодом для підписників нашої ФБ-сторінки