«Україно-польському співробітництву –

бути!» - впевнено доводить

ТНПУ ім.В.Гнатюка

Як ми вже повідомляли, сьогодні р
ектор ТНПУ ім.В.Гнатюка проф.Б.Б.Буяк бере участь у роботі VII Конгресу східних ініціатив Європи, що проходить у Любліні.

Після закінчення роботи Конгресу візит Б.Б.Буяка в Республіці Польща продовжиться: з Любліна проф.Б.Б.Буяк вирушить у м.Ченстохова, де зараз перебуває делегація факультету іноземних мов ТНПУ ім.В.Гнатюка та проректор з наукової роботи  та міжнародного співробітництва Г.І.Фальфушинська.

Студенти факультету іноземних мов з 23 вересня 2018 р. знаходяться у Вищій школі Лінгвістичній м.Ченстохова – одному з 22-х польських вишів-партнерів ТНПУ ім.В.Гнатюка - в рамках реалізації Проекту Міністерства молоді і спорту «Україна - Польща: міжкультурний діалог у контексті професійного розвитку молоді»

До 29 вересня представники ТНПУ ім.В.Гнатюка матимуть чисельні різнопланові зустрічі, дискусії, обговорення, обміни результатами досліджень, спільні заходи з польськими партнерами.

«Україно-польському співробітництву – бути!» - впевнено доводить ТНПУ ім.В.Гнатюка.

делегація факультету іноземних мов ТНПУ ім.В.Гнатюка