Візит Роберта Максвелла (Канада) до Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка (ФОТО)

Візит Роберта Максвелла (Канада)
до Тернопільського національного
 педагогічного університету
імені Володимира Гнатюка

В рамках реалізації меморандуму про взаєморозуміння між ТНПУ ім.В.Гнатюка та канадійською IT-компанією TGT Solution Inc. 1 жовтня 2018 р. відбувся візит виконавчого директора TGT п. Роберта Максвелла.

Під час робочих зустрічей з проректором з наукової роботи та міжнародного співробітництва Фальфушинською Галиною Іванівною, представниками кафедри інформатики та методики її навчання та деканом фізико-математичного факультету Гром’яком Мироном Івановичем було обговорено цілі та завдання, пов’язані з Проектом TGT –ТНПУ.

Учасники робочої зустрічі

Також з проректором з соціально-економічного розвитку Гирилом Олегом Миколаєвичем домовлено про створення матеріальної бази для майбутньої співпраці.

п.Роберт Максвелл та проректор з соціально-економічного розвитку  Гирило О.М
Роберт Максвелл та проректор з соціально-економічного розвитку  Гирило О.М

Проект включає сприяння TGT ознайомленню студентів та випускників ТНПУ із ринком Північної Америки. Також TGT розширить та поглибить свої знання щодо навичок, якими володіють студенти та випускники ТНПУ, а студенти та випускники ТНПУ отримають більше знань та досвіду щодо бізнесу та комерційних можливостей у Північній Америці.