Центр Науки привернув увагу студентів-істориків ТНПУ ім.В.Гнатюка

Центр Науки привернув увагу
студентів-істориків ТНПУ ім.В.Гнатюка

Цього тижня студенти історичного факультету групи ІС–22 під керівництвом куратора доцента кафедри нової і новітньої історії та методики викладання історії Валіон О. П. відвідали науково-демонстраційний освітній Центр Науки Тернополя. Ідея відкриття цього закладу є надзвичайно корисною і суспільно значущою, адже Центр дає змогу ознайомитися із науковими винаходами й розробками, що створювалися впродовж розвитку людства.

У ньому знаходиться понад 30 наукових експонатів, які привертають увагу не лише дітей, але й дорослих.

Зокрема, представлені різноманітні моделі унікальних винаходів та експонати, що дозволяють пізнати й усвідомити сутність багатьох явищ природи, фізичні та хімічні властивості речовин. Майбутні історики мали можливість переконатися у правдивості зазначених явищ і процесів за допомогою власної участі у дослідах. Деякі наукові стенди демонстрували влучне поєднання світла і дзеркал, створюючи ілюзію безкінечності.

Не менш пізнавальними були такі експонати, як “Фотокабіна”, “Драбина Якова”, “Киплячий пісок”, “Зоотроп Едмарка”, “Модель гравітаційного поля чорної діри”, “Нескінченна парковка” та ін. На них було цікаво дивитися, за ними спостерігати, досліджувати, експериментувати, навчатися й розважитися водночас. Приємно, що екскурсію проводив студент-четвертокурсник історичного факультету Манзик Олександр.

Своїми враженнями від побаченого історики поділилися тернопільському телеканалу “Т1”. Отже, відкриття освітнього центру Науки є суттєвим поштовхом для твердження, що наука може бути цікавою та доступною для усіх, хто бажає пізнати себе і навколишній світ.

Куратор групи
доц. Валіон О. П.

Староста ІС-22
Котова Вікторія

Огляд локацій Центру науки

Захоплені історики

Студенти історичного факультету ТНПУ з куратором Валіон О. П
Студенти історичного факультету з куратором Валіон О.П.