ЗМІ про нас. Інтерв'ю з експертом. Богдан Буяк щодо освітньої реформи у ТНПУ імені В.Гнатюка (ВІДЕО)
ЗМІ про нас

Інтерв'ю з експертом

Богдан Буяк щодо освітньої реформи

у ТНПУ імені В.Гнатюка

Нещодавно гостем програми “Інтерв’ю з експертом” став Bogdan Buyak - доктор філософії, професор, ректор Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.
ректор розмова

Темою для обговорення стала освітня реформа.

Ректор поділився з глядачами, які перспективи професії педагога, як це бути ректором в умовах освітньої реформи.

Також докладніше розповів про найбільш популярні спеціальності на ринку праці, які на сьогоднішній день найпопулярніші непедагогічні спеціальності, що потрібно робити, аби бути ближчим до студента, а також про навчальні можливості студентів і формальні їх заходи.

На завершення Богдан Богданович додав, що університет співпрацює з багатьма європейськими університетами і приймає участь у багатьох проектах, зокрема один із них щодо розвитку інфраструктури університету.

Пропонуємо переглянути відео розмови.