На факультеті педагогіки і психології   запросили  викладачів у святкову подорож (ФОТО)

На факультеті педагогіки і психології

запросили  викладачів у святкову подорож

Із року в рік у цю осінню пору ми вітаємо педагогів з їх професійним святом. Цьогоріч студенти психолого-педагогічного відділення факультету педагогіки і психології запросили своїх викладачів у святкову подорож під назвою  «Професія педагога стирає кордони».

Iнструктаж_стюардес_перед_пол_отом
Iнструктаж стюардес перед польотом

Пасажири літака ФПП-2018 на чолі з командиром екіпажу Чайкою Володимиром Мирославовичем  мали чудову можливість мандрувати країнами Європи та вивчати їх досвід святкування Дня працівника освіти. Літак здійснював посадку в таких міжнародних аеропортах як Варшава-Модлін, Крайова, Кишинів, Мінськ, Шарля де Голя. Пасажири насолоджувалися польськими піснями, румунськими танцями, молдовськими скетчами, білоруськими традиціями, шедеврами французького кінематографу тощо. Впродовж усієї подорожі чудову атмосферу свята створювали красуні стюардеси.

Запальний циганський танок

Інтернаціональний студентський колектив

Подорож завершилася в аеропорту Бориспіль. Усі зрозуміли, що професія педагога не має кордонів, у кожному куточку світу з повагою та шаною  ставляться до людей цієї благородної професії.

Наші викладачі - НАЙКРАЩІ

Наш дружнiй колектив

Більше фото дивіться в альбомі

Шановні викладачі! Ми щиро вдячні Вам за натхненну працю, за  терпіння і чуйність, за любов та віру у наше світле майбутнє.

Ви найкращі! Ми вас любимо!

студенти психолого-педагогічного відділення

факультету педагогіки і психології