Студенти факультету філології  і журналістики ТНПУ ім.В.Гнатюка в захваті від зустрічі з відомим письменником (ФОТО)

Студенти факультету філології  і журналістики

ТНПУ ім.В.Гнатюка

в захваті від зустрічі з відомим письменником

У середу, 3 жовтня, у рамках засідання «Клубу успішних людей» на факультеті філології і журналістики відбулася зустріч з українським письменником, мандрівником, автором романів «Зазирни у мої сни», «Не озирайся і мовчи», «Жорстоке небо», «Твердиня», а також низки тревелогів
Максом Кідруком. Цей «стильний інтелектуал» зацікавив усіх присутніх із першої хвилини.

Презентація книги Макса Кідрука ''Де немає Бога'' на факультеті філології і журналістики
Відомий письменник завітав у Тернопіль у рамках туру «101 місто» з презентацією нового роману «Де немає Бога».

Студенти факультету діляться своїми враженнями від зустрічі:

• На презентації нової книги Макса Кідрука я вже далеко не вперше, проте автор щоразу дивує особливою подачею та енергетикою. Чого варте лише те, що майже повністю жіноча аудиторія із захопленням та азартом намагалася осягнути непрості правила гри в американський футбол. Анонс роману "Де немає Бога" настільки заінтригував, що нестримне бажання придбати книгу з'явилося вже через кільки хвилин після початку презентації. Надзвичайно приємно, що автори такого рівня залюбки відвідують наш університет, - розповідає студентка Марія Полиняк.

Роман розповідає історію шести людей, які зовсім не пов’язані один з одним. Але єдине, що їх об’єднує – це рейс 341, який дасть їм найбільше випробування у житті.

• Макс Кідрук зацікавив нас з першої хвилини, коли сказав, що на палітурці книги зображена авіакатастрофа, але цей роман аж ніяк не про це. Він зумів нас, дівчат, навчити розуміти американський футбол. Письменник захопив нас своєю щирістю, і як результат – майже усі студенти купили книгу і зробили сотні селфі з автором, - ділиться враженнями від заходу студентка Катерина Макогін.

Подібні зустрічі є дуже цікавими, неординарними, дарують можливість поспілкуватися наживо з видатними особистостями, відчути особливий смак сучасної літератури.

Фоторепортаж зустрічі дивіться в альбомі

Студентка факультету філології і журналістики
Олена Чайківська

Тел. (098) 416-65-93 Тел. (095) 565-38-98 Тел. (0352) 53-39-58