Посвята майбутніх спортивних педагогів на факультеті фізичного виховання ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)

Посвята майбутніх спортивних педагогів

на факультеті фізичного виховання

ТНПУ ім.В.Гнатюка

Ти збираєш молодь - наше майбутнє, нашу надію - під свої мирні прапори”

П. де Кубертен

Протягом двох днів, 5-6 жовтня 2018 року, напередодні дня працівників освіти та з нагоди відкриття ІІІ літніх Юнацьких олімпійських іграх - 2018 в аргентинській столиці Буенос-Айрес, студенти першого курсу факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка у спортивно-оздоровчому таборі „Сокіл”, який знаходиться у мальовничому куточку нашої області -  урочищі Колодно Збаразького району, прийняли участь в урочистій посвяті у студенти та підняті прапору Національного олімпійського комітету України.

Лунає гімн України.
Лунає гімн України

Прапори піднято в з нагоди відкриття Олімпійських ігор

Чистота помислів та вчинків та „чистота” білого фону олімпійської символіки з національним гербом України є тим символом, на якому повинно здійснюватись виховання майбутніх олімпійців на принципах моралі, чесності та гідності.

В урочистому дійстві прийняв участь голова Тернопільського відділення Олімпійської академії України, завідувач кафедри фізичного виховання Андрій Огнистий. Перед студентами виступили декан факультету фізичного виховання Володимир Омельяненко, завідувачі кафедрами, куратори груп, викладачі факультету.

Майбутні спортивні педагоги

учасники дійства
Учасники дійства

Від Національного олімпійського комітету України кожен учасник святкового дійства отримав символіку НОК України.

Андрій Огнистий