ТНПУ ім.В.Гнатюка став партнером новоствореної в Тернополі соціально-спортивної школи Фонду «Реал Мадрид»

ТНПУ ім.В.Гнатюка став партнером

новоствореної в Тернополі

соціально-спортивної школи

Фонду «Реал Мадрид»

Вчора в Тернополі відбулося урочисте відкриття першої в Україні соціально-спортивної школи мадридського «Реалу». Створення нової спортивної школи нового типу - результат співпраці Федерації футболу Тернопільської області, громадської організації «Епіцентр дітям», Фонду «Реал Мадрид Іспанія» та посла клубу «Реал», знаного іспанського футболіста Альваро Арбелоа, який приїхав на відкриття особисто.

Школа діятиме на базі загальноосвітньої школи-правового ліцею №2 (мікрорайон «Новий світ»). Знаменно, що ТНПУ ім.В.Гнатюка є партнером створення соціально-спортивної школи Фонду «Реал Мадрид».

Колектив ТНПУ ім.В.Гнатюка на урочинах з нагоди відкриття представляв ректор проф.Б.Б.Буяк. Участь у відкритті також взяв Міністр закордонних справ П.Клімкін.

Мета новоствореного закладу - підтримка соціально незахищених верств населення, формування особистості дітей, покращення адаптації учнів, їх всебічний розвиток, зокрема через мистецтво і спорт. З представниками «Реалу» є домовленість, що до цього проекту буде залучено близько 100 дітей  віком від 9 до 15 років.

Ректор університету проф.Б.Б.Буяк повідомив, що на сьогоднішній день університет уклав угоду про співпрацю з соціально-спортивною школою Фонду «Реал Мадрид». Факультет фізичного виховання ТНПУ ім.В.Гнатюка знаний своїми видатними досягненнями та успіхами випускників, тож до навчання дітей в новій школі будуть долучені висококваліфіковані тренери. Також з дітьми займатимуться психологи та соціальні працівники факультету педагогіки і психології педагогічного університету. В перспективі долучиться факультет мистецтв, адже для дітей будуть організовані не лише спортивні заняття, а й співи, танці, малювання. Також учнями опікуватимуться волонтери.

В соціально-спортивній школі передбачено безоплатне навчання для дітей з соціально незахищених родин. В ремонті та закупівлі обладнання посприяла Громадська організація «Епіцентр дітям»

Очікується, що вихованцям приділятимуть увагу багато іменитих гостей, а в числі цікавих подій - матч між командою легенд українського футболу та друзів Фонду «Реал Мадрид».

Тел. (098) 416-65-93 Тел. (095) 565-38-98 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua