На історичному факультеті ТНПУ ім.В.Гнатюка  провели тренінг, присвячений застосуванню  технології розвитку критичного мислення  при навчанні історії (ФОТО)

На історичному факультеті ТНПУ ім.В.Гнатюка
провели тренінг, присвячений застосуванню
технології розвитку критичного мислення
при навчанні історії

"Часи змінюються, і ми змінюємося разом з ними"
Овідій

Правдивість цих слів особливо актуалізується в контексті реалізації Концепції "Нової української школи", яка вимагає підготовки кваліфікованих учителів з високим рівнем володіння теорією проектування та практичного застосування інноваційного навчання. Рухаючись у напрямку змін, історичний факультет всіляко підтримує та заохочує співпрацю із повідними фахівцями в галузі педагогічної інноватики. З цією метою, 9 жовтня в рамках реалізації проекту підготовки кваліфікованого вчителя для Нової української школи, на практичному занятті з "Теорії та методики навчання історії" відбувся тренінг присвячений особливостям застосування прийомів технології розвитку критичного мислення при навчанні історії у закладі загальної середньої освіти, який провела заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ 24, вчитель-методист Зарічна Олена Василівна.

Що очікували?

Якщо чесно – чітку схему, розписану по пунктах, секрети мотивації та актуалізації навчальної діяльності учнів, перевірені досвідом дієві методики і т. і.

Що отримали?

Найважливіше: нові знання з актуальної для вчителя історії методики розвитку критичного мислення; усвідомлення Свого професійного потенціалу та необхідності змін в методиці, освіті, на ринку праці і в інших сферах життєдіяльності; алгоритм організації співпраці за для досягнення спільної мети  і, найголовніше – позитивні емоції від щирого спілкування у приємному товаристві.

Щиро вдячна Зарічній Олені Василівні, Костюк Лесі Володимирівні, Секу Ярославу Петровичу за організацію чудового навчального простору, який поєднав активних, готових до змін людей.

Доцент кафедри нової і новітньої історії
та методики навчання історії
Ігнатенко Н. В.

Олена Зарічна про особливості реалізації Технології критичного мислення