Представники ТНПУ ім.В.Гнатюка   привітали військових   з Днем захисника України (ФОТО)

Представники ТНПУ ім.В.Гнатюка

привітали військових

з Днем захисника України

Напередодні Дня захисника України, до військовослужбовців Тернопільської артилерійської частини завітали освітяни.

Представники Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка разом з ректором проф.Богданом Буяком відвідали 44-ту окрему артилерійську бригаду, щоб привітати захисників зі знаменними святами, що відзначаємо 14 жовтня.

гості передали адресну подяку воїнам
До артилеристів завітали освітяни

В гості до  артилеристів прийшли освітяни
 Гості привезли  адресну подяку для воїнів

Від імені викладацького складу та студентів гості передали адресну подяку воїнам, приготовлену напередодні візиту, а також подарунки - електрогенератор, солодощі, запрошення на навчання в університеті та квитки на концерт.

З вітальним словом звернувся до воїнів ректор ТНПУ ім.В.Гнатюка
З вітальним словом звернувся до воїнів ректор ТНПУ ім.В.Гнатюка професор Б.Б.Буяк

Ввід імені університетської спільноти  ректор проф.Б.Б.Буяк тепло привітав військових з Днем захисника України

Слово має О.П.Варакута
Слово має викладач О.П.Варакута

Образ стане оберегом

Зворушливі промови від гостей з університету, представників обласного об'єднання "Спілка офіцерів України" додавали особовому складу святковості. Військові ж навзаєм подякували за проявлену увагу і за привітання.

Військові ж навзаєм подякували за проявлену увагу і за привітання
Військові  подякували гостям за проявлену увагу і за привітання

А ще армійці пообіцяли студентам, що докладатимуть усіх зусиль, щоб майбутні спеціалісти здобували якісну освіту в мирі, злагоді, а також запросили на відвідини до себе у частину, де є що показати і про що розповісти.