"Зірковий шлях сучасного вчителя" продемонстрували на факультеті педагогіки і психології ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)

"Зірковий шлях сучасного вчителя"
продемонстрували
на

факультеті педагогіки і психології
ТНПУ ім.В.Гнатюка

Для студентів факультету педагогіки і психології викладачі завжди були і будуть справжніми зірками. Тому цьогорічний концерт, проведений  у Всесвітній день працівників освіти, отримав назву «Зірковий шлях сучасного вчителя».

Студенти відділення «Початкова освіта» пофантазували, як могли би виглядати наші викладачі в 11 класі, якби навчалися всі разом.

На кілька хвилин ми перенеслись на випускний вечір викладачів.

Завдяки чарівному «Капелюху професій» ми дізнались, ким мріяли стати викладачі у дитинстві та показали, як би вони виглядали сьогодні, якби слідували дитячим мріям.

Та все ж таки ми раді, що замість кар’єри телеведучих, спортсменів чи археологів ці чудові люди обрали почесну професію вчителя та стали найкращими викладачами ТНПУ. Тим більше, що життя викладачів педагогічного університету більш насичене, ніж може здаватись на перший погляд. Це підтверджує телешоу «Таємне життя зіркових викладачів». Завдяки нелегкому розслідуванню наших журналістів (та мінімальним навичкам роботи у фотошопі) тепер увесь психолого-педагогічний факультет знає, що серед наших викладачів є підкорювачка Евересту, володар «Срібної кнопки YouTube», Джеймс Бонд та жінка, заради якої Бред Пітт розлучився з Анджеліною Джолі.

Групи ПО-та куратор групи Юрків М.М
Групи ПО та куратор групи Юрків М.М.

Студенти ПО-42 та куратор Турко О.
Студенти ПО-42 такуратор Турко О.

Організатори свята
Зірковий декан факультету педагогікиі психології

Звісно ж у центрі уваги на святі був не хто інший, як наш декан – Чайка Володимир Мирославович. Ми пам’ятаємо його тріумф в образі зірки української естради Винника. За це йому було вручено «Зірку слави». А також увазі глядачів було представлено першого двійника Винника-Чайки.

Окрім величезної кількості гумору та пародій, на нашому святі були й запальні танці.

Зірковий декан факультету педагогікиі психології

P. S. Ми безмежно любимо й поважаємо вас, наші викладачі! Залишайтесь такими ж працьовитими, життєрадісними, енергійними, креативними та добрими. Адже своїм прикладом ви надихаєте нас змінювати світ на краще.

Студентка 4 курсу
факультету педагогіки і психології
Катерина Буряк

Дружня родина факультету педагогікиі психології