В ректораті ТНПУ ім.В.Гнатюка відбулася зустріч  з магістранткою факультету  фізичного виховання Іриною Коляденко, яка здобула перемогу на чемпіонаті світу (ФОТО)

В ректораті ТНПУ ім.В.Гнатюка відбулася

зустріч з магістранткою факультету

фізичного виховання Іриною Коляденко,

яка здобула перемогу на чемпіонаті світу

У четвер, 11 жовтня, у кабінеті ректора ТНПУ ім.В.Гнатюка відбулась зустріч ректора університету професора Буяка Богдана Богдановича з магістранткою факультету фізичного виховання (спеціальність «Фізична культура і спорт») Коляденко Іриною, котра нещодавно на чемпіонат світу серед юніорів з жіночої боротьби виборола бронзову нагороду.

У зустрічі, окрім ректора і спортсменки, взяли участь декан факультету фізичного виховання Омельяненко Володимир Григорович та доцент кафедри теорії і методики олімпійського та професійного спорту Шандригось Віктор Іванович, котрий тренує та опікується боротьбою і силовими видами в університеті.

Розмова в дружній атмосфері

Ректор розповів про університет, його історію, перспективи розвитку і місце в освітньому, інформаційному та спортивному просторі України.

Декан факультету фізичного виховання Омельяненко В.Г. зазначив, що в університеті створені відмінні умови для навчання і занять спортом для провідних студентів-спортсменів. Завдяки потужній спортивній базі та висококваліфікованому викладацькому та тренерському складу в ТНПУ ім.В.Гнатюка зростали й удосконалювали свою майстерність олімпійські (Підгрушна Олена) та паралімпійські (Радь Тарас, Шкварло Іван) чемпіони, учасники Олімпійських ігор (10 осіб), призери й переможці чемпіонатів світу, Європи, України, як з ігрових так і з індивідуальних видів спорту. Щорічно 5-7 студентів стають майстрами спорту. Близько 20 студентів є кандидатами та членами збірних команд України з різних видів спорту.

Ірині Коляденко привезла подяки
Ірина Коляденко привезла подяки унфіверситету

Шандригось В.І. наголосив, що за останнє десятиріччя зі стін університету вийшло понад два десятки майстрів спорту України з вільної і греко-римської боротьби, котрі працюють тренерами, провідними фахівцями, керівниками у галузі фізичної культури і спорту не лише в області, а й за її межами. З приватного на офіційний рівень виходить співпраця між університетом і місцевими федераціями з боротьби та Асоціацією спортивної боротьби України. На сьогоднішній день співпраця з Асоціацією відбувається не лише в навчально-тренувальному напрямку, але й у науково-методичному.

На базі університету уже понад 10 років проводяться змагання місцевого та всеукраїнського рівня з міжнародною участю з вільної і греко-римської боротьби, що свідчить про продовження борцівських традицій, престиж і популяризацію нашого вишу в Україні і за її межами.

Ірина Коляденко

Ірина Коляденко розповіла, що боротьбою розпочала займатися в місті Радомишлі на Житомирщині. Сьогодні борчиня тренується в Ірпіні у Володимира Васильовича Яременка (котрий, до речі, також навчався і тренувався в Тернопільському педагогічному університеті). Дуже рада, що навчається в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка.

Ірина має велике бажання взяти участь в чемпіонаті світу серед борців до 23-х років, який відбудеться в листопаді в Бухаресті (Румунія).

Зі слів спортсменки стало відомо, що буквально перед виїздом до Тернополя вона була включена до складу збірної команди на участь у чемпіонаті світу серед жінок до 23 років (Бухарест, 12-18.12.2018 р.) та відбуває на навчально-тренувальний збір допомагати старшим колегам готуватись до чемпіонату світу серед жінок (Будапешт, 20-28.10.2018 р.).

Ірина, в свою чергу, подякувала ректору, керівництву факультету фізичного виховання і колективу викладачів за величезну підтримку студентів, що займаються боротьбою в університеті.

подяка ректору

Вона виконала почесну місію, передавши вітання і подяку від Президента Асоціації спортивної боротьби України Олега Кравченка для ректора університету проф.Б.Б.Буяка за сприяння в розвитку та популяризації спортивної боротьби в Україні.

Також призерка
 передала відзнаки Асоціації
спортивної боротьби України декану факультету фізичного виховання Омельяненку В.Г. і доценту кафедри теорії і методики олімпійського та професійного спорту Шандригося В.І.

Ректор вишу проф.Буяк Богдан Богданович вручив Коляденко Ірині грамоту за особисту мужність, наполегливість і неймовірну силу духу, найкраще представлення України на світовій спортивній арені, презентацію в міжнародному просторі ТНПУ ім.В.Гнатюка.

Ірина Коляденко і Віктор Шандригось
Магістрантка Ірина Коляденко і
 доцент кафедри теорії і методики олімпійського та професійного спорту Віктор Шандригось

Більше фото дивіться в альбомі

До вітань приєднується уся університетська спільнота! Бажаємо Ірині підкорювати вищі і вищі зіркові висоти як на спортивній арені, так і в навчанні. Міцного здоров’я, невичерпної наснаги та віри у власні сили!

Доцент кафедри теорії і методики

олімпійського та професійного спорту
Шандригось В.І.