Участь студентів-екологів ТНПУ ім.В.Гнатюка  в акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» (ФОТО)

Участь студентів-екологів ТНПУ ім.В.Гнатюка

в акції «Майбутнє лісу у твоїх руках»

10 жовтня поблизу с.Старий Збараж відбулася акція «Майбутнє лісу у твоїх руках», яку організувало Тернопільське обласне управління лісового та мисливського господарства (керівник О.П. Яремко) спільно із громадською організацією «Екоальянс» (голова О.Г. Філь). Вже вдруге до подібної акції долучилися студенти спеціальності 101 «Екологія» та викладачі кафедри геоекології та методики навчання екологічних дисциплін ТНПУ ім.В.Гнатюка (Л.П. Царик, І.Ю. Чеболда, І.Г. Каплун, Л.В. Янковська). Спільними зусиллями лісівників, студентів та науковців було висаджено понад 3 тисячі саджанців ялини європейської на площі 0,4 га.

Відновлення лісової ділянки у Збаразькому районі стало частиною традиційної, щорічної посвяти студентів першого курсу, а цьогоріч і магістрів, у екологи. Як і в попередні роки, провівши екологічну акцію, команди перших курсів бакалаврату та магістратури у складній боротьбі конкурсної програми вибороли почесне звання ЕКОЛОГА Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Учасники акції висловлюють щиру подяку керівництву Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства, за можливість взяти участь в акції, смачний обід та практичні навички які доречно поєднуються із знаннями, отриманими у стінах навчальних аудиторій.

Каплун І.Г.

Чеболда І.Ю.

Кузик І.Р.

Спільне фото всіх учасників акції

Перед початком посадки молодих дерев

Акція проходить у вигляді змагань

Темп задає завідувач кафедри.
Темп задає завідувач кафедри

"Присягу еколога" першокурсники повторюють за своїм куратором