В ТНПУ ім.В.Гнатюка обговорювали вплив сучасних ЗМІ на трансформацію механізму формування свідомості молоді (ФОТО)

В ТНПУ ім.В.Гнатюка обговорювали

вплив сучасних ЗМІ

на трансформацію механізму формування

свідомості молоді

16. 10. 2018 року в рамках навчального курсу «Соціологія» кафедрою філософії та економічної теорії був проведений круглий стіл на тему: «Вплив сучасних ЗМІ на трансформацію механізму формування свідомості молоді». У заході взяли участь студенти третього курсу факультету філології і журналістики.

Учасники круглого столу обговорюють результати анкетного опитування про вплив соц.мереж на свідомість молоді
Учасники круглого столу обговорюють результати анкетного опитування про вплив соціальних мереж на свідомість молоді

А. Юрів розкриває переваги інтернет комунікації в сучасному світі

Учасниками круглого столу було відзначено, що завдяки великому арсеналу різноманітних способів, засобів впливу  на смислові поля уявлень, настанов та знань індивідів про світ, створення нового соціального простору не обмеженого державними кордонами та соціальними позиціями, докорінно змінюються механізми формування соціальних практик молодих людей.

І. Фурик, Н. Василишин доповідають про способи зомбування сучасної молоді

В
ідбувається становлення нового типу людини – «мережевої», свідомість якої є результатом розпізнавання значень повідомлень створених і поширених новітніми технологіями.

Доцент кафедри філософії та економічної теорії,
кандидат політичних наук Петришин Г.Р.