ТНПУ ім.В.Гнатюка співпрацює з міською радою Тернополя

ТНПУ ім.В.Гнатюка співпрацює

з міською радою Тернополя

В рамках тривалої та плідної співпраці Тернопільського національного педагогічного університету з Тернопільської міською радою, владній структурі запропоновано перелік проектів за пріоритетними напрямками, які регламентовані нормативними урядовими документами України та Євросоюзу із можливістю залучення наукового потенціалу університету до розв’язання актуальних проблем науково-технічного та соціально-економічного розвитку інституцій міста.

Сподіваємося, що професорсько-викладацький склад університету буде активно залучатися до спільного вирішення проблемних питань міста та в перспективі регіональні наукові дослідження будуть впроваджуватися у промислове виробництво міста та області.

Пропоновані проекти

Нарада з питань реалізації реформи Нової Української Школи в школах міста Тернополя із залученням ректорів педагогічних закладів вищої освіти ІІІ та IV рівнів акредитації та директорів педагогічних закладів вищої освіти І та ІІ рівнів акредитації.

Створення експериментального педагогічного майданчика для апробації змісту освіти, експериментальної перевірки нових навчальних програм і підручників та визначення освітніх результатів Нової Української Школи.

Оцінка рівня біобезпеки та регуляція чисельності мікроцистин- та циліндроспермопсин-продукуючих водоростей у поверхневих водах Тернополя.

Пошук ключових регіонально-специфічних екологічних детермінант розвитку та прогресування патологій людини змішаного генезу.

Енергетичний аудит комунальних підприємств та житлових будинків Тернополя.

Створення лабораторії робототехніки та демонстраційно-експериментальних центрів хіміко-біологічного та фізико-математичного профілів за принципом “Open Science” для учнів Тернопілля.

Створення студії для виробництва освітніх on-line курсів.

Історичний полігон: збереження та популяризація історико-культурних пам’яток Тернополя.

Підтримання фізичного та ментального здоров’я дітей та молоді міста.

«Життя без обмежень» - Створення міського навчально-методичного ресурсно-інклюзивного центру на базі Тернопільського національного педагогічного університету.

Застосування енергозберігаючих та енергоефективних технологій в господарстві міста.

«Жити в рівності та гармонії» - створення ґендерно-справедливого середовища для дітей та молоді міста.