Профорієнтаційна робота географічного факультету  ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)

Профорієнтаційна робота

географічного факультету

ТНПУ ім.В.Гнатюка

18 жовтня 2018 року географічний факультет ТНПУ відвідали учні десятих та одинадцятих класів  Остап'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Перед потенційними абітурієнтами виступив декан факультету, доцент Кузишин А.В., ознайомивши присутніх з перевагами навчання на факультеті та специфікою цьогорічної вступної кампанії. Викладач кафедри географії України та туризму Рудакевич І.Р. розповів про особливості навчання на спеціальності «Туризм» та презентував специфіку практик. Особливості спеціальності «Географія» охарактеризував викладач кафедри географії та методики її навчання Гавришок Б.Б. Щодо спеціальностей «Екологія» та «Гідрологія», роз'яснення провела доцент кафедри геоекології та методики її навчання – Лісова Н.О.

Виступ декана географічного факультету

Загалом усі викладачі  акцентували увагу на практичній спрямованості факультету, специфіці студентського життя, можливості реалізації себе по завершенню навчання.

Для запрошених гостей Лісова Н.О. провела майстер-клас щодо визначення якості продуктів харчування, до якого активно долучилися учні та вчителі.

Вчитель світової літератури Ваврів Ірина перевіряє на якість майонези
Вчитель світової літератури Ваврик Ірина перевіряє на якість майонези

Учні перевіряють на якість солодкі води

Гавришок Б.Б. провів екскурсію в геологічному музеї, де учні ознайомилися з гірськими породами, мінералами та палеонтологічними колекціями факультету. Особливу увагу привернули вітрини з напівдорогоцінним  камінням та зубами і бивнем мамонта.

Екскурсія в геологічному музеї

Загалом, атмосфера зустрічі підкреслила вагомість заходів такого типу та можливість партнерських стосунків між вищими навчальними закладами та загальноосвітніми школами.

Доцент кафедри геоекології
та методики її навчання