В понеділок в ТНПУ ім.В.Гнатюка відбудеться презентація освітніх можливостей за кордоном

В понеділок в ТНПУ ім.В.Гнатюка

відбудеться презентація

освітніх можливостей за кордоном

До уваги студентів!

В понеділок 22 жовтня 2018 р. в 178 ауд. о 14.30  відбудеться презентація освітніх можливостей за кордоном для студентів Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Серед актуальних програм:

• Семестрова програма академічної мобільності - Гуманітарно-природничий університет імені Яна Длугоша в Ченстохова (Республіка Польща)

• Програма «Подвійний диплом» – Вища лінгвістична школа м.Ченстохова (Республіка Польща)

• Програма «Міжнародні мовні практики» - Вища лінгвістична школа м.Ченстохова (Республіка Польща) та Mittelpunkt Personal GmbP (MPG) (Німеччина)

• Семестрова програма академічної мобільності - Остравський університет (Чеська Республіка)

• Програма Еразмус+ в Університеті  А. І. Кузи в м. Ясси (Румунія)

Зацікавленим з собою мати копію закордонного паспорта для пришвидшення реєстрації.