Географічний факультет Тернопільського національного  педагогічного університету імені Володимира Гнатюка  продовжує  профорієнтаційну роботу (ФОТО)

Географічний факультет
Тернопільського національного
 педагогічного університету
імені Володимира Гнатюка
продовжує

профорієнтаційну роботу

19 жовтня 2018 року викладачі географічного факультету, а саме доценти кафедри геоекології та методики її навчання Стецько Н.П. та Лісова Н.О., доцент кафедри географії України та туризму Альтгайм Л.Б., викладач кафедри географії та методики її навчання – Гавришок Б.Б., з профорієнтаційною метою відвідали Козівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №1, Козівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №2, Козівську державну українську гімназію ім. В. Герети, Підгаєцьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, Підгаєцьку гімназію імені Маркіяна Паславського.

Відбулися презентації спеціальностей «Географія», «Екологія» «Гідрологія» та «Туризм». Увага акцентувалася на особливостях цьогорічної вступної кампанії, перевагах навчання на факультеті, практичній спрямованості, специфіці студентського життя, можливості реалізації себе по завершенню навчання. У бесідах з учнями 9-11-х класів роз'яснювалась актуальність та необхідність даних напрямів навчання.

Географічний факультет висловлює щиру подяку за теплий прийом директорам, вчителям та учням шкіл та гімназій, а також  завідувачу комунальної установи "Підгаєцький методичний кабінет" Підгаєцької районної ради Тернопільської області – Старці Вірі Богданівній.

Доцент кафедри геоекології
та методики її навчання
Лісова Н.О.

Фото на заставці - в
иступ перед учнями 11-го класу  Козівської державної української гімназії ім. В. Герети

Слухацька аудиторія Козівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1

Слухацька аудиторія Підгаєцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Учні 11-го класу Підгаєцької гімназії імені Маркіяна Паславського

Фото на згадку з учнями Козівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.
Фото на згадку з учнями Козівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2