Стажування для викладачів та паралельне навчання для студентів ТНПУ ім.В.Гнатюка у Вищій лінгвістичній школі м.Ченстохова (Республіка Польща)

Стажування для викладачів

та паралельне навчання для студентів

ТНПУ ім.В.Гнатюка

у Вищій лінгвістичній школі м.Ченстохова

(Республіка Польща)

Студенти Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, здобуваючи базову освіту, мають можливість паралельно навчатися у Вищій лінгвістичній школі м.Ченстохова (Республіка Польща) за програмою «Подвійний диплом».

Викладачі - пройти трьохмісячне стажування з метою підвищення кваліфікації згідно науково-педагогічного фаху. Програма стажування включає компоненти дистанційної освіти в режимі on-line і безпосередні заняття з науковцями та освітянами (face-to-fase), ознайомлення із сучасними європейськими освітніми інтернет-інструментами на платформі e-learning, організаційні аспекти реалізації міжнародних програм, сучасний освітній менеджмент, найновіші освітні технології тощо. Всі учасники Програми стажування отримають міжнародні сертифікати про підвищення професійної кваліфікації.

Також викладачі мають можливість у Вищій Лінгвістичній Школі стати учасниками Програми «Розвитку мовленнєвої компетентності на рівні В2». І взявши участь у тестування, отримають індивідуальні сертифікати, які підтверджують володіння мовою на рівні В2.

Зараз відбувається черговий набір учасників в рамках програми «Подвійний диплом», програми «Стажування» та «В2». Тому усім кандидатам потрібно до 25 жовтня 2018 р. звернутися у відділ міжнародних зв’язків (з собою мати копію закордонного паспорта).