Факультет мистецтв ТНПУ ім.В.Гнатюка щороку відкриває «Нові імена» (ФОТО)

Факультет мистецтв ТНПУ ім.В.Гнатюка

щороку відкриває «Нові імена»

18 жовтня у КМЦ "Світлиця"
 Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка відбулася традиційна посвята першокурсників усіх спеціальностей факультету мистецтв «Нові імена».

Студенти групи Д-15

Викладачі та студенти ФМ
Викладачі та студенти факультету мистецтв

Це було дуже драйвове та захоплююче дійство. Студенти-першокурсники підготували дуже гарні та високомистецькі номери в яких представили індивідуальність кожного студента. Організували дійство були профорг факультету мистецтв Уляна Шерстій, в.о. студентського декана Олена Одайська та студентський актив факультету.

Сюрпризом для всього факультету стала гостя із сербського телебачення, яка задавала підступні та провокаційні питання керівництву факультету та кураторам перших курсів.

Зав. каф. музикознавства.

Завідувач кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва кандидат. мистецтвознавства, доцент Водяний Б. О. та ведуча сербського телебачення

Ведучими свята були Дмитро Франчук та Уляна Шерстій.

Студентка групи ММ-21 Дарія Познанська розповідає:

"Усі групи проявили себе творчо і показали гідні виступи. На концерті були представлені яскраві вокальні та інструментальні композиції, веселі розважальні сценки, динамічні танці та цікаві відеопрезентації. Зал бурхливими оплесками підтримували своїх фаворитів. Студенти співали пісні, які написали під враженнями від першого навчального місяця, і це було дійсно цікаво послухати. На закінчення свята був здійснений, так званий ритуал посвяти в студенти, публічне читання присяги. Отож, від імені всіх старшокурсників ми вітаємо наших першокурсників із хорошим стартом та бажаємо великих здобутків, творчої наснаги та успіхів у навчанні!

Першокурсники виголошують урочисту присягу студента факультету мистецтв

Ділиться враженнями студентка групи Д-15 Мар'яна Корчевська:

"Спільною працею та яскравими ідеями нам вдалось підготувати багато цікавого, зокрема цікавий сценарій, круті танці, смішні сценки та пісні, що надихають творити. Ця подія ще раз підтвердила те, що ми - велика команда, яка вміє працювати злагоджено та оперативно Ми раді, що брали участь у такому заході, тому що нас це дуже здружило, додало ще більше впевненості в тому, що ми на своєму місці, допомогло збагнути, що нас оточують люди, на яких завжди можна розраховувати."

Фінальна пісня у виконанні першокурсників