Доцент кафедри теорії і практики перекладу М.І.Караневич презентувала  ТНПУ ім.В.Гнатюка  у Вищій педагогічній школі Каринтії ім.В.Франкеля (м.Клагефурт, Австрія) (ФОТО)

Доцент кафедри теорії і практики перекладу
М.І. Караневич
презентувала  ТНПУ ім.В.Гнатюка
 у Вищій педагогічній школі Каринтії

15-19 жовтня 2018 р. в рамках програми академічних обмінів ERASMUS+ Staff Mobility for Teaching відбувся візит кандидата філологічних наук, доцента кафедри теорії і практики перекладу ТНПУ ім.В.Гнатюка Караневич Мар’яни Ігорівни до Вищої педагогічної школи Каринтії імені Віктора Франкеля (м. Клагефурт, Австрія)

12 Міжнародна зустріч передбачала читання лекцій, що присвячені взаємозв’язку вищої та шкільної освіти для учасників з Німеччини, Чехії, Фінляндії, Іспанії, Албанії, Молдови, Білорусії, Болівії, Чилі, Росії та студентів навчального закладу. У рамках візиту М. І. Караневич також провела презентацію ТНПУ ім. В. Гнатюка. Окрім обміну досвідом під час обговорення доповідей, учасники зустрічі також представляли свої країни, що сприяло якісному міжкультурному спілкуванню.

Презентація України і ТНПУ під час Erasmus+ Fair

Обговорення доповідей учасників Міжнародної зустрічі

Діловий обід в інтернаціональному колі

Зустріч із начальником відділу міжнародних відносин п.Піа-Марією Рабенштайнер, викладачами Вищої педагогічної школи Каринтії, візит до школи, де студенти проходять педагогічну практику, екскурсія до середнього загальноосвітнього навчального закладу в селищі Цель неподалік Клагенфурту дозволили ознайомитися з організацією навчального процесу, особливостями наукової роботи та методикою викладання дисциплін в Австрії.

Знайомство з персоналом та учнями місцевої школи

Символ міста Клагенфурт - фонтан Ліндвурм