ТНПУ ім. В. Гнатюка посів перше місце серед закладів вищої освіти України за кількістю працевлаштованих випускників педагогічних спеціальностей

ТНПУ ім. В. Гнатюка посів перше місце
серед закладів вищої освіти України
за кількістю працевлаштованих випускників
педагогічних спеціальностей

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України № 1193 від 1 листопада 2018 року Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка заслужено посів перше місце серед закладів вищої освіти України за кількістю працевлаштованих випускників педагогічних спеціальностей, що отримають одноразову адресну грошову допомогу.

Високого результату вдалося досягти завдяки налагодженню дієвих зв’язків університету з роботодавцями та випускниками щодо сприяння працевлаштуванню.  Зусиллям адміністрації університету, Центру моніторингу забезпечення якості освіти, бухгалтерії, які планомірно проводять цілеспрямовану роботу щодо забезпечення першим робочим місцем випускників, щороку забезпечують високі показники конкурентоспроможності на ринку освітніх послуг.