Доцент факультету іноземних мов ТНПУ  ім.В.Гнатюка О.М.Пежинська розповідає про стажування у Франції (ФОТО)

Доцент факультету іноземних мов
 ТНПУ  ім.В.Гнатюка
 О.М.Пежинська розповідає
про
стажування  у Франції

Враженнями від п'ятитижневого педагогічного стажування
у Франції ділиться доцент кафедри романо-германської філології Пежинська Ольга Михайлівна:

«
Національний ліцей пілотних інновацій (LP2I)  – це сучасний та прогресивний навчальний заклад, розташований в самому центрі технопарку Футуроскоп у Пуату-Шарант.

Ліцей в мініатюрі. Вигляд зверху. (учнівська робота)

Тут навчається близько 600 студентів, з яких приблизно 13%  – іноземні студенти різних національностей.

Будівля ліцею  Зал для конференцій.

Будівля ліцею та зал для конференцій

Навчальні аудиторії закладу оснащені мультимедійним обладнанням та автоматичною системою контролю присутності, різнопрофільними лабораторіями із сучасним обладнанням.

Документообіг майже повністю автоматизований: робочі програми, методичне забезпечення, журнали відвідування, відомості, інші документи заповнюються лише в електронному вигляді»

Як зазначає викладач, програма стажування була досить насиченою і передбачала участь у спільних заняттях, ознайомлення з навчальними програмами, інноваційними та сучасними підходами у викладанні (Club «Speak booking », Radio Delta FM, ACF (activité compléméntaire de formation), Future Classroom Lab).

Виконавши програму стажування, викладач мала можливість не лише підвищити свій науково-методичний рівень, а й поспілкуватися із викладачами і студентами, познайомитися із історією, особливостями організації і традиціями навчального закладу, відвідати відомі історичні місця Франції.

Лувр. Париж   Найбільша природна піщана дюна Європи - дюна Піла (фр. la Dune du Pilat)
Лувр. Париж
Найбільша природна піщана дюна Європи - дюна Піла (фр. la Dune du Pilat)

«Щиро вдячна «Федерації Обміни Франція-Україна» (FEFU), Асоціації Пуату-Шарант Україна (CPCU) та директору П'єру Еммануелю Раффі за запрошення та за чудову організацію стажування, а всім моїм французьким колегам за відкритість, приязнь, доброту, за безцінний досвід, який я зможу застосовувати у своїй професійній діяльності, і, звичайно, за яскраві і незабутні враження про Францію, які назавжди залишаться у моєму серці!»

«Федерація Обміни Франція-Україна» (FEFU) пропонує різні напрямки стажування у Франції, а саме: лінгвістичне, країнознавче, професійне стажування для студентів, а також лінгвістичні, педагогічні та науково-дослідницькі стажування для викладачів.