Майстер-клас з учителькою року провели на факультеті іноземних мов ТНПУ ім.В.Гнатюка

Майстер-клас з учителькою року

провели на факультеті іноземних мов

ТНПУ ім.В.Гнатюка

У рамках проведення практичних занять з дисциплін методичного циклу на кафедру німецької філології та методики навчання німецької мови факультету іноземних мов  завітала наша випускниця, учитель німецької мови гімназії "Гармонія", переможець ІІІ та ІІ туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2018" у номінації "Німецька мова" Марія Андріївна (Ліпяніна) Ятчук.

Оригінальне знайомство

Надзвичайно креативно й успішно провела Марія Андріївна майстер-клас "Навчання впродовж життя" для студентів 4 курсу та магістрантів. Своїм досвідом учителька постійно ділиться з колегами міста та області.

Запропоновані інтерактивні прийоми та активні методи навчання були активно зреалізовані.

Граючи Kahoo
Граючи Kahoot

Семінар з колегами

Фрагмент роботи у групах

Студенти залюбки працювали у парах, індивідуально, у (змінних) групах, відбувалась жива взаємодія; до снаги припали танці з артиклями, пісні у русі та пізнавальна гра Kahoot.

Складаємо щиру подяку талановитому педагогу з побажаннями нових звершень!

Канд.пед.наук, доцент Наталія Рокіцька

З колегами міста