Творча зустріч з композитором Тернопільщини   на факультеті мистецтв ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)

Творча зустріч з композитором Тернопільщини

на факультеті мистецтв ТНПУ ім.В.Гнатюка

6 листопада на факультеті мистецтв відбулось справжнє свято - творча зустріч  з композитором Тернопільщини, вчителем музичного мистецтва, заслуженим працівником  культури України Надією Галабурдою, яку ініціювали групи ММ-22 та ММ-41 Модератор заходу – кандидат педагогічних наук, доцент Ороновська Лариса Дмитрівна.

Хоч листопад зазвичай носить меланхолійний характер, цей вечір справді був яскравим, по-домашньому затишним. Розпочалась концертна програма виступом  струнного квартету, у їхньому виконанні прозвучала музика Антоніо Вівальді, керівник – Оксана Довгань.

Струнний квартет (керівник - Оксана Довгань)

Далі глядачі мали змогу насолодитись справді неповторними музичними композиціями, які створила Надія Ярославівна, у виконанні Анастасії Решнюк, Тетяни Ладиненко, Дани Кравчук, Василя Галабурди, Назарія Сапяка та Юрія Васильківа – учасників вокальної студії «ALLEGRO», керівником якої є Буркацька-Волович О.Я.),Уляни Шерстій (клас викладача  Овод Н.М.), Христини Білик та Марії Чубари (клас доцента Губяка Д.В.), Ілони Сокіл (клас викладача Галабурди Н.Я.), Оксани Мудрої (клас викладача Ороновського А. І.).

Співає Анастасія Решнюк

Дует бандуристок у складі Христини Білик та Марії Чубари

За свою творчу діяльність Надія Ярославівна виховала цілу плеяду талановитих учнів, серед яких є і наші студенти. Талант  Надії Галабурди належно оцінив композитор Мирослав Скорик.

Керівники заходу

Учасники святкової імпрези

Побажаємо автору творчого натхнення для створення нових пісень та виховання талановитих учнів!

Сподіваємося, що такі творчі зустрічі стануть хорошою традицією факультету мистецтв!

Студентка групи ММ-21
Христина Дубас