Як на історичному факультеті ТНПУ ім.В.Гнатюка  відзначали Геловін (ФОТО)

Як на історичному факультеті

ТНПУ ім.В.Гнатюка

відзначали Геловін

31 жовтня історичний факультет було не впізнати: повсюди гарбузи, свічки, «кажани», літали «відьми» і розгулювала маса переодягнених у різні містичні персонажі студентів. Не обійшлося  і без інтерактиву. Квести, фільми, фотозона, лабораторія зіллєваріння - усе це робило вечір незабутнім та цікавим.

Ми не з деканом, це декан з нами

веселощі в розпалі
Веселощі в розпалі

Ми вперше організовували захід такого типу, і ставилися до цього без упереджень, бо мали на меті згуртувати студентів, допомогти їм стати добрими друзями. Для нас це лише початок. У планах - багато не
форматних, нових, типових та нетипових подій. Рушійна сила змін в університеті - студенти, і ми робимо студентське життя драйвовим, яскравим та насиченим.

Студентський декан історичного факультету
Манько Ірина

Студенти історичного факультету та запрошені гості Студенти історичного факультету та запрошені гості