Завідувачеві кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва ТНПУ ім.В.Гнатюка присвоєно почесне звання (ФОТО)

Завідувачеві кафедри музикознавства

та методики музичного мистецтва
 ТНПУ ім.В.Гнатюка
 присвоєно почесне звання

Указом Президента України від 9 листопада 2018 року №362/2018 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва», за значний особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, вагомі творчі здобутки та високу професійну майстерність присвоєно почесне звання «Заслужений діяч мистецтв України» завідувачеві кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Водяному Богдану Остаповичу.

Студенти, викладачі та працівники факультету мистецтв тепло привітали Водяного Богдана Остаповича з присвоєнням звання «Заслужений діяч мистецтв України». Звучали слова привітань від декана факультету мистецтв, кандидата педагогічних наук, доцента Стельмащука Зіновія Миколайовича, від голови НМК факультету мистецтв кандидата педагогічних наук, доцента Проців Лілії Йосипівни та студентства.

Студенти факультету мистецтв і всі присутні побажали завідувачеві кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва, кандидату мистецтвознавства, доценту, заслуженому діячу мистецтв України Водяному Богдану Остаповичу міцного здоров’я, творчої наснаги, нових звершень на «Многії і благії літа!»

Інформаційна група факультету мистецтв

Заслужений діяч мистецтв України Водяний Б.О. приймає привітання

Привітання від декана факультету мистецтв Стельмащука З.М.

Хорові колективи факультету мистецтв

Студенти факультету мистецтв вітають завідувача кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва Водяного Б.О.  з нагоди отримання державної нагороди.
Студенти факультету мистецтв вітають завідувача кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва Водяного Б.О.  з нагоди отримання державної нагороди.