Географічний факультет ТНПУ ім.В.Гнатюка провів воркшоп «Лайфхаки в повсякденному житті та природі» (ФОТО)

Географічний факультет ТНПУ ім.В.Гнатюка
провів воркшоп
«Лайфхаки в повсякденному житті та природі»

13 листопада 2018 року у Великогаївській загальноосвітній школі I-III ступенів, географічний факультет провів воркшоп «Лайфхаки в повсякденному житті та природі».

Декан, викладачі та студенти факультету презентували практичну спрямованість спеціальностей «Географія», «Екологія» «Гідрологія» та «Туризм». Учні власноруч могли розкласти намет, зав'язати туристичні вузли, правильно та швидка спакувати спальний мішок, визначити якість шоколаду та солодкої води,  встановити брак йоду в організмі, провести діагностику властивостей гірських порід та мінералів, які були зібрані студентами факультету в ході польових практик, а також скористатися фотозоною та виграти фірмові призи від ТНПУ ім.В.Гнатюка.

Географічний факультет висловлює щиру подяку за теплий прийом директору, вчителям та учням школи, а особливо вчителю хімії та основ здоров'я, методисту
Великогаївської ОТГ – Піскор Надії Зіновіївні та вчителю української мови та літератури, методисту Великогаївської ОТГ – Майці Ользі Ростиславівні.

Більше фото можна переглянути в
альбомі

Доцент кафедри геоекології  та методики її навчання
Лісова Н.О.

Юні дослідники

Робоча обстановка

Веселий намет

Вручення фірмового призу ТНПУ.
Вручення фірмового призу ТНПУ ім.В.Гнатюка

Фото на згадку