Профорієнтація географічного факультету ТНПУ ім.В.Гнатюка в школах м.Кременець (ФОТО)

Профорієнтація географічного факультету

ТНПУ ім.В.Гнатюка в школах м.Кременець

8 листопада працівники географічного факультету ТНПУ ім.Володимира Гнатюка в рамках професійної орієнтації вступників відвідали Кременецький ліцей та ЗОШ № 4 в м. Кременець, де зустрілися з учнями 10-11 класів.

Спершу до потенційних абітурієнтів звернувся декан географічного факультету, доцент Кузишин А.В., який ознайомив присутніх з історією університету та факультету, спеціальностями (як педагогічними, так і непедагогічними), які можна здобути, навчаючись в університеті і на географічному факультеті. Він зосередив увагу на особливостях та специфіці навчання на географічному факультеті ТНПУ ім.В.Гнатюка (поєднання теоретичних і практичних форм навчання, можливість скористатися програмою студентської мобільності і паралельно здобувати освіту в Польщі та Чехії, велика кількість маршрутних практик, що демонструє практичну спрямованість навчання на факультеті).

Декан  представляє весь спектр спеціальностей на географічному факультеті
Декан  представляє весь спектр спеціальностей на географічному факультеті

Зацікавленість аудиторії викликала інформація про те, що ТНПУ ім.В.Гнатюка посідає перше місце серед закладів вищої освіти в Україні за кількістю працевлаштованих випускників за підсумками 2018 року. Також він навів роз’яснення щодо навчання на спеціальностях «Географія» та «Туризм».

Учні ліцею слухають інформацію про спеціальності університету

Використовуючи для унаочнення презентації, з особливостями вступу та можливостями подальшого працевлаштування за спеціальностями 101 Екологія та 103 Науки про Землю. Гідрологія ознайомили присутніх доцент кафедри геоекології та методики навчання екологічних дисциплін Чеболда І.Ю. та викладачі цієї ж кафедри Каплун І.Г. та Новицька С.Р.

Представлення майбутнім абатурієнтам спеціальності Гідрологія

Школярі ознайомлюються з інформацією про спеціальність Екологія

На завершення зустрічі адміністрації закладів були подаровані навчальні посібники «Прикладна екологія» та жолуді з дуба Т.Г.Шевченка з державного заповідника «Медобори» (в рамках обласної акції по озелененню території регіону).

Доцент кафедри геоекології
та методики навчання екологічних дисциплін
Новицька С.В.