Візит проф.Хьольґера Вінкельмайера (Австрія) до ТНПУ імені В. Гнатюка (ФОТО)

Візит проф.Хьольґера Вінкельмайера (Австрія)

до ТНПУ ім.В.Гнатюка

13 листопада 2018 року наш університет відвідав представник Вищої педагогічної школи Відня (Австрія). Проф. Хьольґер Вінкельмайер перебував в нашому університеті в рамках програми Еразмус+.

Після зустрічі із проректорм ТНПУ
Після зустрічі із проректорм ТНПУ ім.В.Гнатюка

Декан факультету фізичного виховання розповідає про спортивну славу ТНПУ
Декан факультету фізичного виховання розповідає про спортивну славу ТНПУ ім.В.Гнатюка

Метою було ознайомлення із навчальним закладом, знайомство із його представниками, підготовка до наступного етапу співпраці – обмінів студентами між нашими установами. Саме тому проф. Вінкельмайер мав можливість відвідати заняття, а саме - студентів факультету іноземних мов.

Знайомство із викладачами кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови

Після заняття на факультеті іноземних мов

Перед практичною реалізацією наступного проекту має пройти ще кілька семестрів, але віримо, що додаткові можливості міжнародної мобільності підуть на користь студентам обох країн.