Батьківські збори на хіміко-біологічному факультеті (ФОТО)

Батьківські збори

на хіміко-біологічному факультеті

У неділю 11 листопада на хіміко-біологічному факультеті ТНПУ ім.В.Гнатюка успішно відбулася зустріч із батьками першокурсників. Близько 40 батьків відвідало цей традиційний захід, щоб переконатись у правильності професійного вибору своїх дітей у одному з кращих педагогічних університетів України.

Батьки студентів - першокурсників
Батьки студентів-першокурсників

Організатором зустрічі з батьками стала проф. Дробик Надія Михайлівна, яка разом з кураторами академічних груп доц. Герц Н.В. (БП-11), доц.Хоменчуком В.О. (ХП-12), доц.Чень І.Б. (БП-13) прийшла на збори. Зустріч також  відвідали завідувачі кафедр факультету: проф. Пида С.В., проф.Грубінко В.В. та доц. Барановський В.С. і викладачі, які читають дисципліни на першому курсі, – проф.Москалюк М.М., викл.Голіней Г.М., доц.Крижанівська М.А., асист.Яворівський Р.Л.

Викладачі хіміко-біологічного факультету

Декан факультету розповіла про особливості адаптації студентів першого курсу до навчання в університеті, а також проаналізувала результати анкетування першокурсників щодо цього питання. Надія Михайлівна Дробик звернула особливу увагу на складності, які виникають у цьогорічних студентів-першокурсників при адаптації від шкільного до вузівського процесів навчання.

Декан хіміко-біологічного факультету проф. Дробик Надія Михайлівна

Також батьківські збори відвідала лікар Зайло А.Ю., яка зупинилась на питанні реформування сучасної медицини та впливі реформ на ефективність надання медичної допомоги студентам; звернула увагу на найпоширеніші захворювання та їх профілактику.

Згодом, батьки мали можливість поспілкуватись з кураторами академічних груп та викладачами. Вони ознайомилися з успішністю своїх першокурсників за результатами проміжної атестації та отримали відповіді на усі запитання, які їх цікавили.

Зустріч завершилася святковим концертом, який підготували першокурсники.

Виступ першокурсників на святковому концерті

Студенти присвятили вірші та пісні батькам, викладачам, факультету, а також продемонстрували свої таланти та вміння у цікавих гумористичних сценках і піснях про студентські будні в університеті.

Куратор групи БП-11 Герц Н.В.,
студент 32 гр. Віктор Марків,