Першокурсники факультету мистецтв ТНПУ ім.В.Гнатюка провели вечір вокально-інструментальної музики в Будинку культури с.Кутківці (ФОТО)

Першокурсники факультету мистецтв
ТНПУ ім.В.Гнатюка провели вечір
вокально-інструментальної музики
 в Будинку культури с.Кутківці

14 листопада в Будинку культури «Кутківці» для учнів ТЗОШ №25 відбувся вечір вокально-інструментальної музики «Музика живе в наших почуттях», який підготували і провели студенти факультету мистецтв – група ММ-11 разом із своїм куратором, кандидатом педагогічних наук, доцентом Палій Наталією Віталіївною.

Усі глядачі впродовж концерту поринули у світ мистецтва, адже мали змогу насолодитися чарівними мелодіями скрипки, фортепіано, гітари, акордеона, звернутися до спогадів і мрій, дізнатися із уст ведучої історію, цікаві факти про композиторів та їх твори. А ще просто відпочити під час хореографічних постановок.

Пісню «Небо» виконують Олег Сивак, Кікцьо Мар’яна та Мелінишин Юлія

Саундтрек до фільму «Пірати Карибського моря» виконують Ірина Бобко та Олег Сивак

Ф.Ліст «Угорська рапсодія №2» виконує Елеонора Атаманчук

Впродовж мистецького свята звучала вокальна та інструментальна музика, як композиторів класиків (Й.Гайдн, Ф. Ліст), так і сучасних митців (Р. Лісова, Л.Ейнауді та нші). А ще лунали відомі мелодії із кінофільмів та сучасні пісенні хіти, які підспівували навіть глядачі.

Студентка групи ММ-11

Елеонора Атаманчук

Співає і танцює ММ-11

Учасники та керівник мистецької програми