Герой України Володимир Жемчугов зустрівся з студентами ТНПУ
Герой України Володимир Жемчугов зустрівся з студентами ТНПУ ім. В. Гнатюка

14 листопада ТНПУ ім. В. Гнатюка відвідав Володимир Жемчугов, Герой України, радник Міністра інформаційної політики України та колишній бранець Кремля.

Під час зустрічі відбулась презентація фільму "Бранці Кремля", присвячена усім українським громадянам, які перебувають у російському полоні.

Після цього Володимир Жемчугов розповів студентам та працівникам університету свою історію спротиву російській окупації України та про особливості менталітету жителів Донецької і Луганської областей. Особливу увагу автор приділив причинам російського вторгнення та методам і формам організації гібридної війни проти України

Незважаючи на усі жахіття російського полону, Володимир Жемчугов заявив, що ніколи не пошкодував про свою проукраїнську позицію та організацію активного спротиву російській агресії, тому що вірить у сильну незалежну європейську Україну та готовий боротись за рідну домівку, рідне місто, свою Батьківщину.

Володимир Жемчугов закликав усіх присутніх не піддаватись на російській інформаційні провокації та бути активними громадянами. Також наші студенти отримали запрошення приєднатись до студентської ради при Міністерстві інформаційної політики.

Виступ гостя викликав особливий інтерес серед студентів та усіх присутніх, які активно ставили свої запитання та висловлювали свою думку з приводу російської гібридної агресії проти України.

Більше того, усі присутні отримали книги, видані за кошти Міністерства інформаційної політики, диски з фільмами та інформаційні матеріали.

Завершилась зустріч підписанням книг паном Володимиром та фотосесією.

Висловлюємо щиру подяку Володимиру Жемчугову за його неоціненний вклад у захист нашої держави, особистий приклад мужності та гідності, мотиваційний виступ для студентів нашого університету.

Окрема подяка Міністерству інформаційної політики, яке обрало для зустрічі з Героєм України саме наш університет, адже саме такі зустрічі формують почуття гордості за рідний край та український народ.

Відділ у справах молоді

Володимир Жемчугов відвідав ТНПУ ім. В. Гнатюка