ЗМІ про нас. Студенти-історики не зупиняються плести маскувальні сітки для наших захисників (ВІДЕО)

ЗМІ про нас

Студенти-історики не зупиняються

плести маскувальні сітки для наших захисників

Ще 15 сіток передали з Тернополя на схід України. Студенти-історики Тернопільського національного педагогічного університету не зупиняються плести маскувальні сітки для наших бійців.

Вони продовжують робити свою справу. На історичному факультеті Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка студенти не зупиняючись плетуть нову маскувальну сітку. Це одна з тих п’ятнадцяти, які передадуть на фронт для бійців 28-ої окремої механізованої бригади.

Білу тканину зі звичайних простирадл шукали самостійно. Розповідають: ініціатива йшла від студентів, вони зголошувалися, а матеріал приносили з дому

Анастасія Солтисяк
tv4.te.ua