ЗМІ про нас. Поетичний батл провели студенти ТНПУ ім.В,Гнатюка (ФОТО)

ЗМІ про нас

Поетичний батл провели студенти

ТНПУ ім.В.Гнатюка

На історичному факультеті ТНПУ відбулося змагання поетів-аматорів з лав студентів.

"Поезія - це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотирк до душі", - ці слова Ліни Костенко ідеально підходять, коли йдеться про читання віршів. Адже що, як не поезія може так глибоко проникнути у серце і залишити там такий приємний слід?

Студенти історичного факультету Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка думають так само, тому і провели змагання поетів у себе на факультеті.

14 листопада о 17:00 відбувся поетичний батл серед поетів-аматорів з істфаку. Творча енергійна молодь показала весь свій талант і довела, що історики можуть не лише аналізувати суспільні процеси, а й творити (і не тільки історію).

Учасників було п'ятеро. Змагання юних поетів відбувалося у 3 етапи. Головна умова - процитувати свої найкращі твори.

Ну, якщо це батл, то як без суддів. В якості журі виступали випускник істфіку Юрій Матевощук, викладачі Галина Груць та Ольга Петришина. Судді, оголошуючи результати, відзначили, що їм було дуже важко визначити переможця, адже усі без винятку учасники були достойними. Але все ж із фаворитом визначилися: перемогу здобув студент-магістр Ярослав Жданович, а приз глядацьких симпатій отримала студентка 3 курсу Ірина Манько.

За перше місце у батлі нагороджували тортиком, тому приймати участь було варто. Проте переможцю наївно було б думати, що він зможе з'їсти його сам-один. Таким чином, задоволеними залишилися всі учасники батлу.

На вечорі панувала чудова атмосфера. Глядачі з чашкою чаю в руках отримували естетичне задоволення. Усі підтримували поетів, лунали гучні оплески і захоплені вигуки.

Як відзначила учасниця поетичного змагання, і, одночасно, одна із організаторів цього дійства Ірина Манько, такий захід на історичному проводиться не вперше. Проте проведення поетичного вечора у форматі батлу - це щось новеньке. Що ж, думаємо, експеримент вдався.

Такі заходи є дуже важливими, зокрема для студенського колективу, вони дають шанс проявити себе, показати все, на що ти здатний. Тому не бійтеся показати свою творчість оточуючим, відкрийте свою душу світові!

Діана Гуменюк